Student zawsze obecny

Ze względu na sytuację epidemiczna związaną z chorobą COVID-19 podjęliśmy decyzję o odwołaniu konferencji naukowej. Aby jednak uczcić jubileusz Koła Naukowego Bibliotekoznawców UWr, podjęliśmy decyzję o przygotowaniu okolicznościowej publikacji. W związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do nadsyłania tekstów.

Publikacja ukaże się drukiem na przełomie grudnia 2020 i stycznia 2021.

W ramach obchodów jubileuszu koła naukowego, zapraszamy Państwa także na bezpłatne warsztaty z wyszukiwania informacji dotyczących Wrocławia, dofinansowane przez Wrocławskie Centrum Akademickie Urzędu Miasta Wrocławia.

Warsztaty odbędą się 4 grudnia 2020 r. (piątek) w godzinach 15:30-18:30 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom. Link do kanału, na którym odbędzie się spotkanie, zostanie podany do wiadomości uczestników do dnia 3 grudnia 2020 r.

Zapisy na warsztaty trwają do 1 grudnia 2020 r. (wtorek) – e-mail zgłoszeniowy (zawierający imię i nazwisko oraz adres e-mailowy do kontaktu) prosimy nadesłać na adres: konferencja.szo@uwr.edu.pl.Liczba uczestników jest ograniczona do 20 (decyduje kolejność zgłoszeń).